Jemně perlivá voda ve skle AQUA ANNA GOLD 6 x 0,75l

Vysoce kvalitní voda, stáčena ze zdroje kojenecké vody, má díky svému významnému obsahu vápníku lahodnou specifickou chuť. Navíc ve skle, které má nulový vliv na kvalitu vody a ještě je 100% recyklovatelné. Více informací
Výrobce AQUA NOVA s.r.o.
Dostupnost SKLADEM

Vysoce kvalitní voda s lahodnou chutí stáčena ze zdroje kojenecké vody

Díky svému významnému obsahu vápníku (77,6 mg/l) má voda AQUA ANNA lahodnou specifickou chuť. Voda je navíc sycená CO2 - to jí dodává ještě více chuti.

Tato vysoce kvalitní voda je stáčena z chráněného podzemního jezera ukrytého 180 metrů pod zemí. Voda v jezeře je chráněna před jakýmikoli nečistotami (pesticidy apod.) – podzemní jezero se nachází pod zvodní, která zachycuje všechny nečistoty, což zaručuje naprostou čistotu vody. Voda v lahvi je dokonale přírodní voda bez jakékoliv úpravy (pouze je sycená CO2)  - voda v lahvi je tedy až na bublinky identická s vodou v podzemí.

Voda AQUA ANNA má optimální mineralizaci: 324 mg/l (doporučuje se 205-500 mg/l). Voda má navíc nejnižší obsah sodíku  (1,2 mg/l), tedy je v dnešní přesolené době velmi vhodná pro zdravý životní styl.

Voda je stáčena do vylehčených skleněných lahví. Lahve jsou nevratné, voda je tak stáčena vždy do nové naprosto čisté lahve. Skleněný obal navíc chrání její dokonalé složení, v lahvi se tak nachází jedna z nejkvalitnějších vod vůbec.

Navíc je sklo jeden z nejekologičtějších obalů, neboť je 100% recyklovatelný. Ze skleněných střepů jedné lahve vznikne zase celá nová láhev, a z té zase další a další, až do nekonečna.

Celé balení 6 lahví o objemu 0,75 l váží jen 6 kg, manipulace s ním je tedy velmi snadná.

Vodu skladujte v temnu a chladu. Po otevření lahve ji uchovávejte v lednici.

Sírany (SO42−) <25 mg/l
Chloridy (Cl) <5 mg/l
Fluoridy(F) <0.10 mg/l
Hydrogenuhličitany (HCO3) 223 mg/l
Hořčík (Mg2+) 3.6 mg/l
Vápník (Ca2+) 75.3 mg/l
Sodík (Na+) 1.2 mg/l
Dusičnany (NO3) 8.7 mg/l
Draslík (K+) 1.2 mg/l
Celková mineralizace 313 mg/l

Máte dotaz týkající se produktu?

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů