O nás

Založení naší rodinné firmy mi taťka vyprávěl jako pohádku. Když se po revoluci přistěhoval do Radiměře, chutnala mu tady obyčejná kohoutková voda a tak se rozhodl založit firmu a podělit se o tu dobrou vodu i s ostatními. To, že bývalý lihovar ležel nad podzemním jezerem s vysoce kvalitní vodou se dozvěděl až náhodou. Voda z podzemního jezera byla navíc ještě chutnější, tehdy se  taky zrodil slogan "I voda může chutnat"

Kojeneckou vodu stáčíme už od roku 1993, tehdy jsme byli jediní, kdo mohl kojeneckou vodu, tedy vodu nejvyšší jakosti, stáčet. Vodu jsme na začátku stáčeli do vratných skleněných lahví pod obchodním názvem Českomoravská voda, neboť Radiměř leží na hranici Čech a Moravy. Tehdy se však začínal rozmáhat PET, a tak jsme byli nuceni začít do PET lahví stáčet vodu taky. Následně byla voda distribuována pod mnoha různými názvy, např. Českomoravská voda, Sv. Anna, AQUA plus, AQUA VIVA, AQUA SODA, Skalní voda, AQUA sport, Terra, Mince, Fromin, Pegares, Culligan a Fontána. K vratným obalům jsme se ale chtěli vrátit, a tak jsme začali vodu stáčet i do vratných lahví o objemu 18,9 l.

A nakonec v roce 2009 se obchodní název naší vody ustálil na současný název AQUA ANNA a stejně tak byl přejmenován i vrt. A proč Anna? V blízkosti pramene naší vody se nachází kostel sv. Anny, která je patronkou maminek a dětí.

V roce 2010, kdy doba pokročila a ohledně PET lahví se objevily pochybnosti, jsme začali stáčet vodu opět do skleněných lahví, které jsou 100% recyklovatelné a navíc mají nulový vliv na kvalitu vody. V tomto jsme na trhu v České republice jediní a je to také to nejlepší, co vám, našim zákazníkům, můžeme nabídnout.

V roce 2020 jsme pak obnovili i náš původní slogan "I voda může chutnat", protože naše voda našim zákazníkům skutečně chutná. I to je důvod, proč naše firma stále funguje, nemůžeme přeci našim zákazníkům říct, že tu chutnou vodu už nedostanou. Pro opravdové fajnšmekry jsme pak vytvořili prémiové produkty AQUA ANNA SILVER a GOLD, neperlivou a jemně perlivou pramenitou vodu ve skleněných lahvích s luxusním vzhledem.

Chci tu vodu ochutnat