Kojenecká voda ve skle AQUA ANNA 6 x 0,75l

Jediná česká kojenecká voda ve skle. Sklo je nejekologičtější obal s nulovým vlivem na kvalitu vody. Balení 6 lahví o objemu 0,75 l váží pouhých 6 kg, manipulace s ním je tedy velmi snadná. Více informací
Výrobce AQUA NOVA s.r.o.
Dostupnost SKLADEM

Jediná česká kojenecká voda ve skle

Celé balení po 6 lahvích o objemu 0,75 l váží jen 6 kg, manipulace s ním je tedy velmi snadná.

Sklo je zcela inertní, takže nemusíte mít obavu, že by ze skla do kojenecké vody přecházely jakékoliv látky. Navíc je voda stáčena vždy do naprosto čisté nové lahve. Pro kvalitu a čistotu naší vody je uděláno maximum.

Lahve jsou nevratné (abychom zajistili naprostou čistotu kojenecké vody v lahvi). I přesto se však jedná o vysoce ekologický obal, neboť je 100% recyklovatelný. Ze skleněných střepů jedné lahve vznikne zase celá nová láhev.

Kojenecká voda AQUA ANNA je první kojeneckou vodou v České republice. Je stáčena již od roku 1993,a to z chráněného podzemního jezera ukrytého 180 metrů pod zemí. Kvalita této podzemní vody je státem sledována již více než 50 let a po celou dobu vykazuje stálost svého složení.  

Naše kojenecká voda není žádným způsobem upravována. Voda v lahvi je tedy naprosto přírodní a zcela identická s vodou v podzemním jezeře. Díky svému dokonalému složení je vhodná k přípravě kojenecké stravy i bez tepelné úpravy.

Každá láhev kojenecké vody je zkontrolována akreditovanou laboratoří ještě dříve, než se dostane k vám. Máte tedy naprostou jistotu, že voda, kterou jste koupili, je naprosto v pořádku.

Kojenecká voda AQUA ANNA má optimální mineralizaci: 324 mg/l (doporučuje se 205-500 mg/l).Je jedinečná ve svém obsahu vápníku (77,6 mg/l) , díky kterému prostě chutná. A navíc má nejnižší obsah sodíku  (1,2 mg/l), což je pro děti nesmírně důležité.

Vodu skladujte v temnu a chladu. Po otevření lahve ji uchovávejte v lednici.

Sírany (SO42−) <25 mg/l
Chloridy (Cl) <5 mg/l
Fluoridy(F) <0.10 mg/l
Hydrogenuhličitany (HCO3) 223 mg/l
Hořčík (Mg2+) 3.6 mg/l
Vápník (Ca2+) 75.3 mg/l
Sodík (Na+) 1.2 mg/l
Dusičnany (NO3) 8.7 mg/l
Draslík (K+) 1.2 mg/l
Celková mineralizace 313 mg/l

Máte dotaz týkající se produktu?

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů