Proč naše voda

Protože prostě chutná

Naše voda má jedinečný obsah vápníku (76,7 mg/l), díky čemuž má specifickou nezaměnitelnou chuť. I proto naše voda nesla slogan "I voda může chutnat".

Navíc má jeden z nejnižších obsahů sodíku (1,1 mg/l), což je pro zdraví velmi prospěšné a optimální celkovou mineralizaci: 330 mg/l (doporučuje se 250 - 500 mg/l).

Kompletní rozbor vody naleznete zde.

Voda z podzemního jezera

AQUA ANNA je čerpána ze 180 metrů hlubokého zdroje, ve svých parametrech je stabilní a nemůže ji nijak ovlivnit povrchová voda.

Tato unikátní voda se čerpá z chráněného podzemního jezera, které se nachází 180 metrů hluboko pod zemí. Zdrojem kojenecké vody Aqua Anna je vrt do spodnoturonské zvodně, který je umístěn v ochranném pásmu březovského vodovodu na okraji obce Radiměř, na pomezí Čech a Moravy.

AQUA ANNA je první kojeneckou vodou v České republice. "Svého času jsme byli jedinní, kdo takto vysoce kvalitní vodu nabízel." říká zakladatel firmy. Naše voda je jednou z mála v České republice, která splňuje přísné požadavky na kojeneckou vodu. Kvalita zdroje je již přes 50 let sledovaná státem, právě pro skvělé složení podzemní vody. Aqua Anna není následně nijak upravována, a to ani dovoleným UV zářením.

Vysoce kvalitní kojenecká voda

Kojenecká voda je ta nejlepší voda, kterou můžete pít. Proč? Je čistě přírodní, nemůže se nijak upravovat a přísně se sledují její mikrobiologické i chemické parametry. I proto je kojeneckých vod u nás v republice jen pár.

"Kojenecká voda musí být přirozeně, již ve svém zdroji, tak kvalitní, aby bez jakékoli úpravy vyhověla nejpřísnějším požadavkům na mineralizaci a mikrobiální kvalitu." říká zakladatel firmy Karel Findejs.

Hlavní odlišností od ostatních vod je ale v tom, že ještě před expedicí vody je vzorek vody v každé výrobní šarži zaslán do akreditované laboratoře, a až ve chvíli, kdy labolatoř vodu vyhodnotí jako nezávadnou, je voda expedována. Máte tak jistotu, že voda v lahvi je naprosto v pořádku, protože byla testována ještě před tím, než jste se napili. I to je důvod, proč lékaři doporučují malým dětem dávat právě vodu kojeneckou. AQUA ANNA je navíc tak kvalitní, že ji malým dětem můžete dávat i bez převařování.

 „Kojeneckou vodu doporučuji používat minimálně během prvních šesti měsíců věku dítěte. Ideální je pro děti do tří let, protože ji mohou pít v jakémkoliv množství, dlouhodobě a bez převařování," říká lékař MUDr. Luboš Tamele.

Kojenecká voda ve skle

Voda pod značkou Aqua Anna je na trhu již téměř 20 let a teď ji mohou rodiče koupit také ve skleněných obalech. Proč? „Sklo odjakživa patřilo k nejlepším obalům pro kvalitní nápoje. Sklo je zcela inertní, takže nemusíte mít obavu, že by ze skla do kojenecké vody přecházely jakékoliv látky. To se u jiných obalů s jistotou říct nedá. Proto chceme nabídnout zákazníkům naprosto bezpečnou alternativu a dát jim možnost si vybrat,“ říká výrobce vody Aqua Anna a majitel firmy Karel Findejs.

Sklo nejenže dokonale chrání svůj obsah, ale je to také vysoce ekologický obal, který je možné 100% recyklovat. Ze skleněných střepů vznikají opět nové skleněné lahve, třeba do nekonečna.

Praktické balení

Maminky se rozhodně nemusí obávat těžkého nákupu. Doba pokročila a díky moderním technologiím jsou dnes lahve mnohem lehčí než dříve, takže celé balení po 6 kusech váží jen 6 kg. Manipulace s ním je rozhodně příjemnější, než s desetikilovými balíky plastových lahví. Navíc jsme zvolili objem 0,7 l, aby vodu v lahvi maminky nespotřebovávaly zbytečně dlouho. I přesto lze láhev snadno uzavřít a uschovat v lednici.

Odnos až pod nos

Abyste měli jistotu správného skladování a navíc se s balíky vody nemuseli tahat, dovezeme vám vodu osobně přímo z výrobního skladu až k vám domů a odneseme ji, kam budete potřebovat.

Kojenecká voda ve skle